2019. január 17. csütörtök. Jelenleg 22909 tagja van közösségünknek.

Egészségügyi koordinátor

2019.01.07. 14:53 | Utoljára módosítva: 2019.01.07. 15:00
  • Hirdető neve: EUROP ASSISTANCE MAGYARORSZÁG KFT.
  • Munkakör: Egészségügyi koordinátor
  • Jelentkezési határidő: 2019-01-31
  • Munkavégzés helye: Debrecen, Budapest

A EUROP ASSISTANCE MAGYARORSZÁG KFT. pályázatot hirdet egészségügyi végzettséggel vagy folyamatban lévő tanulmányokkal rendelkező munkavállalók részére.

Főbb feladatok, munkák

- Ügyfélbejelentések fogadása
- Segítségnyújtási szolgáltatás megszervezése telefonon az utazási és egészségügyi részlegen, Magyarországon és külföldön
- Ellátás előtti tájékoztatás nyújtása ügyfelek részére
- Kapcsolattartás az orvosokkal, terápiás utasítások követése
- Ügyfelek egészségi állapotának figyelemmel kísérése
- Napi szintű kapcsolattartás a megbízókkal
- Információszolgáltatás a belső szabályozásnak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások

- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
- Egészségügyi végzettség, vagy folyamatban lévő tanulmányok: ápoló (ápoló, gyakorló ápoló, szakápoló, általános ápoló és asszisztens stb.) vagy diplomás ápoló, szülésznő, védőnő, gyógytornász, dietetikus, mentőápoló, egészségügyi szervező, orvos
- Csapatmunka, szervezőkészség
- Empátia, ügyfél-orientált gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

- Hasonló területen (Call center, ügyfélszolgálat) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Fiatalos csapat
- Rugalmas munkaidő
- Negyedéves értékelésű bónuszrendszer
- Belső tréningeken való részvétel lehetősége
- Céges rendezvények (Szülinapi, karácsonyi összejövetelek; stb.)
- Irodai masszázs
- Egészségmegörző szolgáltatások
- Céges konditerem használata
- All You Can Move kártya igénybevételének lehetősége

Szeretnéd, ha akár pályakezdőként is önálló és felelősségteljes munkát végezhetnél?
Szeretsz embereken segíteni?
Fontos számodra a visszajelzés és az értékelés?
A változatos feladatok motiválóan hatnak rád?

Ha minden válaszod IGEN, akkor TÉGED keresünk fiatalos, lelkes csapatunkba!
Europ Assistance 1963 óta Franciaországban, 1997 óta Magyarországon a világ első számú professzionális segítségnyújtó szolgáltatója. Világszerte 208 országban, több mint 115 millió ügyfél számíthat a nap 24 órájában bármikor arra, hogy ha utazása közben vagy otthonában probléma merül fel, vagy információra van szüksége, egyetlen telefonhívással azonnali segítséget kaphat munkatársainktól és partnereinktől.

Pörgős csapatunkba keresünk budapesti és debreceni irodánkba.