2018. október 18. csütörtök. Jelenleg 22848 tagja van közösségünknek.

Vezérigazgatói asszisztens

2018.10.02. 09:01 | Utoljára módosítva: 2018.10.02. 09:03
  • Hirdető neve: HUNÉP Universal Zrt.
  • Munkakör: asszisztens
  • Jelentkezési határidő: 2018-11-09
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A debreceni székhelyű HUNÉP Universal Zrt. pályázatot hirdet felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére vezérigazgatói asszisztensi munkakör betöltésre.

A debreceni székhelyű HUNÉP Universal Zrt. több, mint 60 éve meghatározó szereplője az építőipari piacnak a Kelet-Magyarországi régióban. Fő profilunk magasépítési generálkivitelezés, elsősorban nagyberuházások - oktatási, egészségügyi, ipari és középületek – megvalósítása.
Célunk megőrizni és megerősíteni elért pozícióinkat, ezért nagy hangsúlyt fektetünk a minőségre. Értékes referenciáinkkal folyamatosan bizonyítani szeretnénk, hogy a legnagyobb kihívásoknak is meg tudunk felelni, melyet munkatársaink magas szintű szakmai tudása és elkötelezettsége tesz lehetővé.

Céljaink megvalósításához keressük új csapattagot az alábbi pozícióba:

VEZÉRIGAZGATÓI ASSZISZTENS

Akinek feladata lesz:

- A felsővezetés munkájának teljeskörű támogatása
- Általános titkársági és adminisztratív feladatok ellátása
- Céges rendezvények szervezése
- Honlap karbantartása.

Jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

- Megbízhatóság, pontosság, diszkréció
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Nagyfokú önállóság, szervezőkészség
- Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- Felsőfokú végzettség
- Aktív idegennyelv tudás (angol vagy német).

Amit kínálunk:

- Igényes munkakörnyezet, családias hangulatú munkahelyi légkör,
- Stabil vállalati háttér,
- Versenyképes jövedelem.

Állás, munka területei:

- Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
- Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
- Személyi asszisztens
- Titkárnő, Titkár
- Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

- 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

- Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Debrecen, 4025 Simonffy utca 34-36.