2018. december 10. hétfő. Jelenleg 22865 tagja van közösségünknek.

Villamosmérnök 2. - LEJÁRT.

2018.09.24. 14:36
  • Hirdető neve: Get Work Trend Kft.
  • Munkakör: Villamosmérnök
  • Jelentkezési határidő: 2018-10-31 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye, Kecskemét

A Get Work Trend Kft. pályázatot hirdet szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére villamosmérnöki munkakör betöltésre.

VILLAMOSMÉRNÖK
(HR8004574X)

Ipari elektronikai gyártással foglalkozó partnercégünk, Kecskeméten több évtizedes múltra tekint vissza, főleg külföldi vevőkörrel rendelkezik, stabil, 300 fős létszámmal. Jelenleg is aktív bővítés zajlik náluk termelői vonalon.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:BÁCS-KISKUN MEGYE, KECSKEMÉT

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:
- Barátságos, élhető, tiszta munkakörnyezet,
- Szakmai önállóság biztosítása, illetve támogatottság,
- Fejlődési lehetőség,
- Együttműködő, szakmailag naprakész csapat, készséges munkatársak.

FŐBB FELADATAI LESZNEK:
- Prototípus gyártás / első minta gyártás teljes felügyelete,
- Gyártási dokumentációk elkészítése,
- Sorozatgyártáshoz szükséges sablonok tervezése,
- Gyártáshoz szükséges folyamatok kialakítása, folyamatos fejlesztése,
- Gyártás támogatása,
- Folyamatok monitorozása, és fejlesztése.

AMIT ELVÁRUNK:
- Felsőfokú villamosmérnök végzettség ( erősáram/energetikai szakirány),
- Középfokú angol nyelvismeret,
- Minimum 4 év szakmában szerzett tapasztalat,
- Office haladó szintű használat.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- Transzformátor gyártásban szerzett tapasztalat,
- Autocad, Inventor ismerete,
- SAP ismeret,
- Méréstechnikai ismeret,
- Német nyelvismeret.

karrier.recruito.net/getwork/index.php/job/8004574

Köszönjük!

Get Work Trend csapata

NÁLUNK ÖN A LEGFONTOSABB!