2018. június 25. hétfő. Jelenleg 20880 tagja van közösségünknek.

Orvoslátogató

2018.05.22. 15:40
  • Hirdető neve: Chiesi Hungary Kft
  • Munkakör: Orvoslátogató
  • Jelentkezési határidő: 2018-06-30
  • Munkavégzés helye: Kelet-Magyarország

A Chiesi Hungary Kft. pályázatot hirdet szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére orvoslátogatói munkakör betöltésére.

A Chiesi gyógyszergyárat 1935-ben alapították Parmában, mára nemzetközi jelenléttel büszkélkedik a gyógyszeripari szektorban: öt kontinensen 22 saját tulajdonú leányvállalattal, 3 gyártóüzemmel és 3 kutatóközponttal rendelkezik.
A Chiesi fő profilja a légúti betegségek gyógyszereinek kutatása, de emellett portfoliójában megtalálhatóak a cardiovasculáris, mozgásszervi, valamint egyes ritka betegségek gyógyszerei is. Magyarországon, saját területén, a légúti betegségek inhalációs bevitelű gyógyszereit illetően, piacvezető, több, magánál lényegesen nagyobb céget is maga mögé utasítva.

A szervezet felépítése
Az ügyvezető igazgató közvetlen beosztásában van a retail üzletág és a kórházi vonal. A retail üzletág vezetőjének 2 direkt beosztottja van, a Kelet-Magyarországi, és a Nyugat-Magyarországi területi vezető. A területi vezetők 8-8 orvos látogatót irányítanak.

A Kelet-Magyarországi területre keressük a kollégát.

A terápiás terület
A tüdőgyógyászokat látogatja, Tüdőgondozókban, Kórházakban, a Debreceni Tüdőklinikán. Motiváló lehet a munkatárs számára, hogy a Chiesi piacvezető az inhalációs szektorban, és szignifikánsan hozzájárulhat az obstruktív betegek ellátásához.

Az ideális jelölt
- Felsőfokú egészségügyi vagy élettudományi végzettségű
- Hasonló területen szerzett, legalább egy cégnél szerzett 3 éves tapasztalat
- Lakhely a látogatott területen belül, azaz Borsod – Hajdú – Szabolcs – Heves megye területén, lehetőleg a terület súlypontja közelében
- Önérvényesítő személy, aki teljes felelősséget vállal munkájáért
- Jó kommunikátor, és kapcsolatépítő, könnyen hangot talál mindenkivel, ezzel együtt a határidő is szent a számára
- Jól priorizál, jól gazdálkodik az idejével, és jól kommunikál
- Erős szakmai partnerkapcsolat kiépítésére törekszik a látogatott orvosokkal
- Friss szemmel képes ránézni a dolgokra, látja tevékenysége nagyobb kereteit is
- Pontos, lényeglátó, minőségi munkára törekszik
- Hatékony problémamegoldó
- Következetes, transzparens, objektív
- Pozitív szemléletű, empatikus
- Fejlődni igyekszik
- Az angol nyelvtudás előny

A legfontosabb munkaköri feladatok
- a napi 8 látogatás sikeres lefolytatása
- napi, heti, havi adminisztráció elvégzése
- az egyéni fejlesztési folyamatokban elkötelezett részvétel
- részvétel a referálók szervezésében, lefolytatásában
- javaslat karitatív gyógyszer adományozásra, és annak megvalósítása
- részvétel a hazai a céges programokon

Juttatások
- Az alapbéren felül, félévente teljesítmény alapján, félévente bónusz jár.
- A munkakörben céges autó van, havi 1 tank ingyenes magánhasználat engedélyezett, ez kb.600 km-re elég.
- Cafetéria rendszer van.
- Telefon használat: havi 25.000 Ft nettó határig díjmentes.
- A munkatárs évi 1 orvosi menedzser szűrésre jogosult díjmentesen, ennek értéke kb.:150 e Ft.

A pozícióra való jelentkezés
- Küldjön egy fényképes önéletrajzot a lendvay.peter@deltasource.hu címre
- Bővebb információért hívja Lendvay Pétert a 06 30 222 6524-es telefonszámon