2018. május 25. péntek. Jelenleg 20640 tagja van közösségünknek.

Hajbeültető orvos

2018.05.04. 11:23 | Utoljára módosítva: 2018.05.04. 11:24
  • Hirdető neve: HP-Medical Kft.
  • Munkakör: orvos
  • Jelentkezési határidő: 2018-06-29
  • Munkavégzés helye: Budapest

A HP-Medical Kft. Magyarország legnagyobb magán hajbeültetéssel foglalkozó klinikája folyamatosan bővülő, sikeres magyarországi csapatuk erősítéséhez munkatársat keres Hajbeültető orvos személyében.

Cégünk a HP-Medical Kft. Magyarország legnagyobb magán hajbeültetéssel foglalkozó klinikája. A piacon egyedüliként kizárólag, angol és francia páciensek kezelésére specializálódtunk.
Folyamatosan bővülő, sikeres magyarországi csapatunk erősítéséhez munkatársat keresünk Hajbeültető orvos személyében.

FELADATOK
- Hajbeültetés elvégzése
- Kontrollvizsgálat megtartása
- Állapotfelmérések megtartása
- Havi 1 alkalommal a külföldi konzultáció megtartása

KÖVETELMÉNYEK
Az ideális jelölt kiváló esztétikai érzékkel rendelkezik, precíz, és szereti az aprólékos munkát. Nyugodt munkakörülményekre vágyik, megbecsülésre és jó fizetésre.
- Orvosi egyetemi végzettség
- Angol vagy francia vagy német nyelvtudás előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK
- Versenyképes bérezés (betanítás után akár 700.000 Ft nettó)
- Havi 16 munkanap, rugalmas munkavégzés, tervezhető munkaidő
- 3 hónapos professzionális betanítás
- Stabil, tőkeerős cég
- Legújabb és legmodernebb hajbeültetési technológia
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, karrierépítés lehetősége
- Európai szintű munkakörülmények
- Innovatív szemléletű fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Munkaidő: főállás

Harsányi Petra
HairPalace HR asszsisztens
E-mail: petra.harsanyi@hairpalace.fr