2018. február 20. kedd. Jelenleg 20259 tagja van közösségünknek.

Grafikai koordinátor

2018.02.08. 12:32
  • Hirdető neve: Neopac Hungary Ltd.
  • Munkakör: Grafikai koordinátor
  • Jelentkezési határidő: 2018-03-05
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Neopac Hungary Ltd. pályázatot hirdet szakirányú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére grafikai koordinátori munkakör betöltésére.

A Neopac Hungary Ltd. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Növekedésünk támogatásához keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Grafikai Koordinátor

Akinek feladata lesz:

- A gyártáshoz szükséges grafikai előkészítési munkálatok koordinálása,
- Kapcsolattartás a külföldi és belföldi vevőkkel,
- Digitális grafikai anyagok kezelése, adminisztrálása,
- Gyártási folyamat során együttműködés a társterületekkel.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

- Legalább középfokú szakirányú végzettség,
- Grafikai programok ismerete,
- Magabiztos angol nyelvtudás (legalább középszint),
- Magas fokú problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

- Felsőfokú végzettség
- SAP ismerete,
- Offset nyomdai technológia ismerete,
- B kat. jogosítvány,
- Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
- Német nyelv ismerete,
- Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk:

- Nemzetközi háttér
- Fejlődési lehetőség
- Fiatalos csapat

Állás, munka területei:

- Marketing, Média, PR
- Grafikus, Képszerkesztő
- Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

- Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

- Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen