2018. augusztus 16. csütörtök. Jelenleg 21650 tagja van közösségünknek.

Kereskedelmi-pénzügyi ügyintéző - LEJÁRT.

2018.02.08. 12:21 | Utoljára módosítva: 2018.02.08. 12:28
  • Hirdető neve: Storker Kft.
  • Munkakör: Kereskedelmi-pénzügyi ügyintéző
  • Jelentkezési határidő: 2018-03-04 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Storker Kft. pályázatot hirdet szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére kereskedelmi-pénzügyi ügyintézői munkakör betöltésére.

Műanyagipari gépek, berendezések, alkatrészeik értékesítésével, felújításával foglalkozó cég, a Storker Kft. keres kereskedelmi tevékenység bővítése fejlesztése céljából hosszú távra munkatársat,

kereskedelmi-pénzügyi ügyintéző

pozícióba.

Főbb feladatok:

- Kapcsolattartás a könyveléssel, számlák kezelése, banki utalások bonyolítása.
- Számlák kiállítása
- Árajánlatok, megrendelések készítése magyar és angol nyelven.
- Műszaki dokumentációk fordítása, projektek nyomonkövetése.
- Napi szintű kommunikáció külföldi beszállítókkal írásban illetve telefonon.
- Külföldi-belföldi fuvarok szervezése.

Feltételek, elvárások:

- Felsőfokú, szakirányú végzettség.
- Középfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás.
- Irodai, levelezési tapasztalat.
- Talpraesettség, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, rugalmasság.
- Pénzügyi, számviteli tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

- hosszú távú munkalehetőség
- versenyképes jövedelem
- modern munkakörülmények
- stabil vállalati háttér

Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat előnyt jelent!

Állás, munka területei:

- Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
- Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
- Értékesítés, Kereskedelem
- Kereskedelmi munkatárs
- Pénzügy, Könyvelés
- Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
- Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

- 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

- Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen