2018. május 25. péntek. Jelenleg 20640 tagja van közösségünknek.

HR munkatárs - LEJÁRT.

2018.01.30. 10:43
  • Hirdető neve: EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ
  • Munkakör: HR munkatárs
  • Jelentkezési határidő: 2018-02-19 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

Az EDC Debrecen Város- és Gazdaságfejlesztési Központ keresi azt a munkatársat, aki megismerve a debreceni munkaerőpiac összefüggéseit és legfőbb szereplőit hozzá tud járulni ahhoz, hogy a debreceni munkaerőpiac hatékonyabb legyen.

Bontakoztassa ki tehetségét az EDC Debrecennél!

Jelentkezzen hozzánk, ha:

- Min. 2 éves HR területen eltöltött munkatapasztalata van
- Rendelkezik felsőfokú végzettséggel
- Legalább középfokon kommunikál angolul
- Precíz
- Rugalmas, jól kezeli a változásokat
- Hatékonyan használja az irodai informatikai eszközöket
- Elhivatott, hogy tegyen Debrecenért!

Leendő kihívásai:

- Részvétel a foglalkoztatás bővítését, a gazdaság fejlesztését célzó projekttervek kidolgozásában
- Munkaerőpiaci elemzések, beszámolók készítése
- Foglalkoztatási Paktumiroda működtetése
- Foglalkoztatási Fórumok, HR kerekasztalok szervezése
- Külső partnerekkel való rendszeres kapcsolattartás

Amit mi kínálunk:

- Folyamatos fejlődési lehetőség és tanulás for-profit és non-profit szektorban egyaránt
- Professzionális, támogató környezet
- Belvárosi iroda
- Fiatal munkaközösség, csapatépítőkkel, közösségi programokkal
- Családbarát munkakörnyezet
- Változatos munka
- Laptop, okostelefon

Állás típusa: Teljes munkaidő