2017. szeptember 24. vasárnap. Jelenleg 19338 tagja van közösségünknek.

Mobiltudós gyakornok - LEJÁRT.

2017.09.13. 09:57
  • Hirdető neve: Magyar Telekom Telekommunikációs Szolgáltató Nyrt.
  • Munkakör: gyakornok
  • Jelentkezési határidő: 2017-09-20 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A Magyar Telekom Telekommunikációs Szolgáltató Nyrt. gyakornoki pályázatot hirdet aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező munkavállalók részére mobiltudós gyakornoki munkakör betöltésére.

Meg akarod változtatni a világot? Tedd velünk!

Szeretnéd tudásodat Magyarország vezető ICT cégénél fejleszteni?
Gyere a Magyar Telekomhoz Mobiltudósnak!

A legdinamikusabban fejlődő ICT vállalatként a Magyar Telekom arra vállalkozik, hogy áthidalja a távolságot a jelen és a jövő között. Ha szereted a kihívásokat, fejlődni szeretnél és szívesen kipróbálnád magad akár több területen is, ragadd meg a lehetőséget, csatlakozz hozzánk és építsd velünk együtt a jövőt!

Szívesen segítenéd hetente suli mellett minimum 24 órában a Telekom üzleteiben az ügyfeleinket? Elkalauzolnád őket a digitális világ rejtelmeiben, segítenél kibogozni technikai problémáikat, átadnád számukra tudásod a digitális világról? Nem egy nyári munkáról van szó, hanem folyamatos jelenléttel számítunk rád, számodra pedig ez egy hosszabbtávú lehetőség lehet.

Miben számítunk rád?

Miért jó dolog Mobiltudósnak lenni?

Hozzáértéseddel segíthetsz a Telekom üzletek ügyfeleinek, hogy eligazodjanak a készülékek, operációs rendszerek és appok rengetegében. Érdemes jelentkezni, hiszen amellett, hogy itt azzal foglalkozhatsz, ami egyébként személyesen is érdekel, Mobiltudósként az elsők között ismerheted meg a legújabb okoseszközöket is. Ráadásul tesztprogramokon, szakmai és csapatépítő jellegű workshopokon is részt vehetsz! Sokan több évnyi tapasztalatot is össze tudnak gyűjteni Mobiltudósként, mely később, az önéletrajzban hasznos referencia lehet.

Ideális Mobiltudós kollégánk lehetsz, ha:

- Tudsz minimum heti 24 óra munkavégzést vállalni rugalmas munkaidő beosztással
- Még legalább 1 év aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
- Felsőoktatási intézményben (főiskolán, egyetemen) tanulsz
- Ismered a (okos)telefonok rendszereit
- Érdekelnek a mobil újdonságok, folyamatosan nyomon követed a változásokat, újításokat és ezekeről szívesen meg is osztanád a tudásodat ügyfeleinkkel
- Számítógépes hardware ismertekkel rendelkezel

Szívesen dolgoznánk veled, ha:
- Nyitott vagy az infokommunikáció világára, itt képzeled el a jövődet
- Logikus gondolkodásmód, kezdeményezőkészség jellemez
- Megbízható és szorgalmas vagy
- Rátermett vagy, kérdezel és tanulni szeretnél
- Jó problémamegoldó képességed van
- Nem riadsz meg a munkától
- Proaktivitás jellemez, nem riadsz vissza a beszélgetés kezdeményezésétől
- Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
- Középfokú aktív angol nyelvtudással rendelkezel

Mit ajánlunk cserébe?
- A jövő munkahelyén, a legizgalmasabb szektorban dolgozhatsz, olyan projekteken, melyek a jövőről és a jövőért szólnak
- Innovatív és barátságos munkakörnyezetben dolgozhatsz egy összetartó csapat tagjaként
- Mentor segíti szakmai fejlődésedet és beilleszkedésedet
- Munkaidődet rugalmasan oszthatod be tanulmányaid mellett
- Versenyképes szakmai tudásra tehetsz szert, akár több területen is kipróbálhatod magad
- Nálunk igazi munkatapasztalatot szerezhetsz, ehhez motiváló bérrendszert, céges mobiltelefont kínálunk
- Programunk már két Ügyfélélmény díjat is nyert, mellyel sokan több évnyi tapasztalatot is össze tudnak gyűjteni Mobiltudósként, mely később, az önéletrajzban is hasznos referencia lehet
- Sokat fejlődhetsz kommunikációban, ügyfélkezelésben
- Vezető telekommunikációs cégként a legtöbb új szolgáltatással, eszközzel nálunk találkozhatsz elsőként
- Ha jól végzed a dolgod, Mobiltudósként napi szinten sok köszönetet fogsz kapni az ügyfeleinktől

Az alábbi városokban várjuk jelentkezésed:

Budapest, Szeged, Baja, Siófok, Székesfehérvár, Veszprém, Tatabánya, Szolnok, Dunaújváros, Szekszárd, Kaposvár, Mosonmagyaróvár