2017. november 18. szombat. Jelenleg 19631 tagja van közösségünknek.

PR munkatárs - LEJÁRT.

2017.07.13. 14:45
  • Hirdető neve: HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
  • Munkakör: PR munkatárs
  • Jelentkezési határidő: 2017-08-04 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Téglás

A HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. pályázatot hirdet szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére PR munkatársi munkakör betöltésére.

PR munkatárs
HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt. - Téglás
HAJDU Cégcsoport

nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek,
háztartási gépek gyártásával és értékesítésével valamint

fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással, szerszámok tervezési,
gyártási és karbantartási tevékenységével foglalkozó vállalatcsoport

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:
- a Társaság kommunikációs tervének megvalósítása és fejlesztése,
- integrált kommunikációs és PR stratégia, kampányok és tervek kidolgozása és megvalósítása,
- a HAJDU márkaismertségének építése, fejlesztése,
- helyi és országos szintű médiakapcsolatok kialakítása és ápolása,
- sajtóesemények szervezése, protokoll rendezvények szervezése, előkészítése,
- közlemények és egyéb külső és belső kommunikációs anyagok előkészítése,
- részvétel HAJDU Cégcsoportot érintő vállalati kampányok tervezésében és kivitelezésében,
- piachálózati és belföldi gyárlátogatási és prezentációs igények megszervezése, előkészítése,
- kiállításokon való részvétel szervezése, bonyolítása (HAJDU Autotechnika Zrt. esetében)
- sajtófigyelés és elemzésben történő részvétel.

Személyi és szakmai elvárások:
- felsőfokú végzettség (PR, kommunikáció szak előny),
- legalább 3-4 év PR vagy ügynökségi területen szerzett tapasztalat,
- online PR, közösségi médiafelületek ismerete,
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office),
- angol és/vagy német nyelv tárgyalási szintű ismerete,
- pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás,
- jó szervező, tervező és elemző képesség,
- önálló precíz, pontos munkavégzés, eredményorientáltság,
- magas szintű együttműködési, szervezői készség, terhelhetőség, kitartás.

Amit mi ajánlunk:
- Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
- Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
- Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

HAJDU Cégcsoport,. Humánpolitika
4243 Téglás Pf. 1.