2017. október 17. kedd. Jelenleg 19523 tagja van közösségünknek.

External Communication Specialist - LEJÁRT.

2017.05.10. 13:47
  • Hirdető neve: NI Hungary Kft.
  • Munkakör: External Communication Specialist
  • Jelentkezési határidő: 2017-06-11 - LEJÁRT.
  • Munkavégzés helye: Debrecen

A NI Hungary Kft. pályázatot hirdet kiváló angol nyelvtudással és felsőfokú végzettséggel rendelkező munkavállalók részére External Communication Specialist munkakör betöltésére.

Választékosan beszélsz és írsz angolul és magyarul? Érdekel a kommunikáció és a sajtó világa?
Légy csapatunk tagja és legyél részese egy modern, innovatív high-tech cég életének!

External Communication Specialist

Állásazonosító: 6404
  Hely: Debrecen, Magyarország
Részleg: Legal Ország: Magyarország
Működési terület: Jog Szükséges tapasztalat: 1–3 év
Állás típusa: Teljes munkaidő, határozott idejű Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettség
Pozíciószint: - Utazás aránya (%): 5
Kezdés céldátuma: - Munkarend: Rugalmas
Szükséges nyelvtudás: Angol és lehetőleg még egy európai nyelv felsőfokú ismerete (német/francia nyelvtudás előny)

Téged keresünk, ha

- Kiválóan beszélsz és írsz angolul és magyarul
- Van tehetséged és kedved kreatív, magas színvonalú angol és magyar nyelvű szövegeket írni egy high tech vállalatról
- Szívesen tartanál kapcsolatot a sajtóval és követnéd a vállalatunkhoz kapcsolódó gazdasági és szakmai híreket
- Igényed van a folyamatos fejlődésre és fejlesztésre
- Van már valamilyen diplomád

Ami nálunk fogad:

- Lelkes, összetartó csapat és munkavállaló központú vállalati kultúra
- Magas elvárások mellett magas színtű szakmai támogatás
- Lehetőség a fejlődésre és fejlesztésre
- Érdekes, változatos feladatok
- És még sok vonzó dolog, ami arra vár, hogy megfogalmazd… :)

Jelentkezés a következő linken: https://careers.peopleclick.com/careerscp/client_nationalinstruments/external_eu/jobDetails.do?functionName=getJobDetail&jobPostId=7285&localeCode=hu